HAKKIMIZDA

20 YILLIK DENEYİM

Bıyıklar Metal San.ve Tic.Ltd.Şti. metal ve metal dışı bir çok ürünün geri kazanımını sağlamak amacıyla 1996 yılında İzmir Pınarbaşı 5.San.Sitesinde faaliyete başlamıştır.Şirketimiz İzmir içersinde oluşturduğu şube ağıyla, metal ve metal dışı hurdaları toplamaktadır.

Şirketimizin Merkezi Pınarbaşı’nda olup, donanımlı ve profesyonel kadrosuyla müşteri memnuniyetini, ticari etik değerlerini her şeyden üstün tutarak, hurda sektöründe ileri seviyeye ulaşmıştır.2010 yılından itibaren Bıyıklar Metal Geri Kaz. Nak. San. Tic.Ltd.Şti. olarak sektöre devam eden şirketimiz, hurdaların Geri Kazanımı noktasında ülkemize hizmet etmeye devam etmektedir. Bıyıklar Metal Geri Kaz. Nak. San. Tic.Ltd.Şti. İzmir, Aliağa ve  Kemalpaşa’daki diğer çalışma sahalarıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Bıyıklar Metal Geri Kaz.Nak.San.Tic.Ltd.Şti. hurda sektöründe kendini ispatlamış olup, Tehlikeli Atık Taşıma ve Tehlikesiz Atıkları Toplama ve Ayırma Belgeleri’ne sahip bir kuruluştur. Şirketimiz, kuruluşundan bugüne ilkelerine bağlı kalarak çalışmalarını sürdüren, müşteri memnuniyetini ve ticari etiği her şeyden daha önemli kabul eden, iş kapasitesini  her geçen gün daha fazla arttıran ve  verdiği hizmete aralıksız devam eden bir yapıya sahiptir.

Şubelerimizden gelen geri kazanımlı malzemeleri, sahamızda topladıktan sonra, türlerine göre ayırıp tekrar ekonomiye kazandırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Geri kazanımın günümüzde hem doğal kaynaklar hem de ekonomi için ne kadar gerekli olduğunu biliyoruz. Bıyıklar Metal ve tüm iş ortaklarımız ile birlikte bu amaç için çalışıyoruz.

VİZYONUMUZ

Şimdi ve gelecekte ilerleyen teknolojinin ışığında geri kazanım alanında hem doğaya hem de ekonomiye olan katkılarımızla sektörde lider firma olmak.